top of page

Karşınızda

 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • atv-png-icon-free-download-516464
 • YouTube

EN İYİLER

1618137687791.jpg

Neden  Biz ?

G0033046_edited.jpg

Gün Batımı

Günün son ışıklarının ufuk cizgisini kızıla boyamasını gökyüzünde yaşayalım. 

G0066050.JPG

Kontrol Sizde!

Yok artık dediğinizi duyar gibiyim... :D Pilotluğun nasıl biz his olduğunu merak edebilirsiniz o zaman kontrolleri size verelim ve bizim talimatlarımızla yamaç paraşütünü siz kullanın!

1618049253044.jpg

Aksiyon Uçuşu

Sıradışı bir uçuş, Extrem ,G basıncı , Ölüdenizi tersten görmek, yerçekimine meydan okumak için adrenalini damarlanızıda dolaştırmak isterseniz pilotunuza söylemeniz yeterli 15 yıllık tecrübe ile size ekibimiz en iyisini yaşatacak.

G0029898.JPG

Özel Gün ve Organizasyon

Sevdiğiniz birine yamaç paraşütü hediye etmek, hatta ona havada pastalı, mumlu sürpriz yapmak yada sevdiğiniz kişiye havada pankartlı, yüzüklü bir evlilik teklifi yapmak. Hemde Fethiye Ölüdeniz’de

G007E2545.JPG

Kadın Pilot Seçeneği

Özellikle kadın pilot isteyen kadın yolcularımız için dünyada çok az sayıda bulunan kadın pilota ekibimiz sahiptir.

1618137687791.jpg

Yan Yana Uçuş

Sizleri havada bile ayırmıyoruz, paraşütlerimizi yanayana  getiyoruz ve isterseniz diğer paraşütün üstünde bile yürüyebiliyoruz.

1618059283848.jpg

+15 dk Uzun Uçuş 

Bölgemizdeki babadağdan yapılan ucuşların standartı 25-30 dk ,isteğiniz doğrultusunda ve hava sartlarının

uygun olduğu koşullarda  + 15 dakika uçuşu uzatıyoruz.

1618064325840.jpg

Kelebekler vadisine gidelim mi?

İsteğiniz doğrultusunda hava şartlarının uygun olduğu koşulda kelebekler vadisine kuş bakışı bir ziyaret yapabiliriz.

G0055958

Servis

Sizi otelinizden belirlenen saatte alıyoruz önce ofise geliyoruz üzerinizde çanta vb. bırakmanız gereken eşyaları bırakıyorsunuz. Ardından bizim aracımızla ölüdenizden hareketle babadağa çıkıyoruz.

Uçuş

Tepeye çıktıktan sonra hava durumunun müsaitliğine bakılır, hava şartları kilo limitleri için uygun ise uçuş hazırlıklarına başlanır. Uçuş ekipmanları giyildikten hemen sonra pilotunuz size kalkış esnasında neler yapmanız gerektiğini anlatır ve uçuşunuz başlar. Dünyanın en güzel manzarasının keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

 Foto-Video

Yaklaşık 100-150 arası GoPro ile profesyonel fotoğraf çekimleri, 2-3 adet full hd video çekimleri ve 6-8 adet 360 kamera ile çekimleriniz yapılır. Ofiste fotoğraflarınızı inceleyip beğenirseniz satın alabilirsiniz. 

Otel Transfer

Uçuşunuz ve görüntü yükleme işlemleriniz tamamlandıktan sonra servislerimiz sizi otelinize geri bırakabilir.

Çapa 1
 • Do you have a female pilot?
  We have a female pilot in our team.
 • What should I bring with me to the flight?
  Sneakers and sunglasses
 • How high will I fly?
  Babadag has take-off runways at 1200,1700,1800 and 2000 meters altitude. Flights are made from whichever runway the instant weather conditions are suitable for. Although the altitude changes, the flight takes 25-30 minutes from all runways on average.
 • Will any experience be needed to fly?
  You don't need training to fly. Before the flight, your pilot will tell you what you need to do during takeoff and landing, with the information that will be given to you. You will meet the sky in a few steps by moving together during take off.
 • Is there an age limit for paragliding in Ölüdeniz?
  There is an age limit between 4 and 65 years old. Those who are pregnant cannot fly. We do not recommend people with heart, blood pressure and diabetes problems to fly.
 • Is there a weight limit for paragliding in Fethiye?
  There is a 100-kilogram passenger weight limit for tandem paragliding.
 • Do you have insurance for paragliding in Fethiye?
  Yes. Every pilot has 3rd party insurance for himself/herself, even for any damage that may occur to someone from outside.

Fethiye Yamaç Paraşütün Hakkında

Yamaç paraşütüne başladığımız 2004 yılından beri işimizde ustalaştık. Kalite, özel hizmetlerimiz ve başkalarıyla kıyaslanamayan müşteri ilişkilerimizle daha geniş kitlelere ulaştık. Ölüdeniz bölgesindeki hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürmek için hizmetlerimizi genişletmeyi ve geliştirmeyi asla bırakmayacağız.

bottom of page