top of page

Über den Kurs

STANDART PAKET 3 (KONAKLAMALI)

Standart paket 3, Otelimizde 2 gece 3 gün konaklama dahil, ücretsiz kahvaltılı otelimizde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Standart paketimiz 3’deki aktivitelerimiz Tüplü Dalış, Rafting ve At turudur.

AT SAFARİ TURU (1. AKTİVİTE)

Kayaköy manzarası eşliğinde ormanda at safari turu yaklaşık 1.5 saat civarı sürmektedir. Profesyonel eğitmenler eşliğinde ufak bir bilgilendirmenin ardından tarihi ve doğası ile ünlü Kayaköy’de eğlencenin tadını çıkartacaksınız. Tamamen eğitimli ve dost canlısı olan atlarımız ile deneyimli veya deneyimsiz bütün biniciler için uygundur. Fethiye Kayaköy at safari turuna 7’den 70’e herkes rahatlıkla katılabilmektedir. İki etaptan oluşan at safari turumuz sırasında ilk etap biraz daha sakin ve yavaş geçerken, ikinci etapta arzu eden misafirlerimiz hızlı tempo ve atlarını koşturarak gerçekleştirebilmektedir.

 • yanınıza almanız gerekenler; Spor ayakkabı, Güneş gözlüğü ve Kişisel harcamalar için bir miktar para.


TÜPLÜ DALIŞ TURU (2. AKTİVİTE)

Akdenizin en iyi koyları ve adalarına sahip Fethiye Ölüdeniz'de tatilinizin en iyi aktivitelerin başında gelen dalış turu Özel bir yetenek, bilgi veya donanım gerektirmeyen Fethiye Su Altı Dalışı esnasında büyülü bir dünyanın kapılarından giriş yapılır. Her yaştan tatilcinin rahatlıkla katılabileceği bir aktivitedir. Su altında ekmek içi ile balıkları besleme şansını elde edersiniz. Bu esnada yapılacak profesyonel çekimler daha sonra sizler tarafından satın alınabilir. Mavi sularda su altını aktivitedeyiz ile keşfedeceksiniz.

 • Kişiye özel profesyonel eğitmen

 • Dalış öncesi eğitim

 • Yüzme bilmek şart değil!!

 • Sağlık sorunu olamayan 14 yaş üstü herkes dalış yapabilir.

 • 7 metre yasal dalış mesafesi

 • Fotoğraf video ücreti fiyata dahil DEĞİLDİR..RAFTİNG (3. AKTİVİTE)


Servisimiz ile Rafting bölgesine varılır. Kahvaltı ikram edilir. Kahvaltı esnasında müşterilerimiz sigorta formlarını imzalarlar,bu formun amacı turda olabilecek sağlık koşullarından kaynaklı aksilikleri engellemektir. Turumuza daha önce kalp rahatsızlığı geçirmiş kişiler,hamileler ,astım rahatsızlıkları olanlar ve kol yada bacaklarında platin takılı olanlar katılamazlar.Kahvaltı sonrası malzemelerimiz misafirlerimiz tarafından alınır. Can yeleği,Kask ve Kürek bedenlerine göre seçilip kendilerine verilir. Dağların arasından manzaralı ikinci transferimiz başlar. .Nehirde elektronik eşya kullanma gibi imkanları olmadığından Kamera,fotoğraf makinesi,cep telefonu veya bunun gibi elektronik aletleri almamalıdırlar. İkinci transfer bitimi nehre giriş noktamız olan baş R2-R3-R4 parkurunun başına gelinir ve Türkçe, İngilizce olmak üzere geniş bir bilgi verilir herkese nehirde neler yapmaları gerektiğine dair. Daha sonra raftlar birer, birer R2-R3-R4 parkurunun heyecanını yaşamak için suya bırakılır. 14 km uzunlukta olan bu parkur oldukça eğlenceli, adrenalini yüksek, dağların arasında çam ormanları ile bezeli,8 tane büyük ve zevkli düşüş noktası olan Dalaman Çayının rafting parkurudur. Nehirde yaklaşık yüzme molaları dahil 3 saat arası kalınır ve ortalama 14:45 gibi bitiş noktasına gelinir.

Bu noktada bizi tekrar start noktasına götüren araçlar karşılar ve 20 dk sürecek olan Akköprü ( Demirli Köyüne ) hareket edilir. İsteyen duş alır üstünü değiştirir isteyen biraz olsun günün yorgunluğunu atar.Ardından öğle yemeği servisimiz baslar..Öğle yemeğinde içilen içecekler ekstradır. Yemek esnasında o günkü turun video çekimi gösterilir ve dileyen misafirlerimiz güzel bir rafting gününün anısı olarak sipariş verebilir ve anında dvd olarak yada fotoğraf cd si orada satın alabilir.


 • +14 Yaş üzeri katılabilir.

 • yanınıza almanız gerekenler; Güneş gözlüğü, Plaj havlusu, yedek kıyafet ve Kişisel harcamalar için bir miktar para.

 • Deniz ayakkabısı yoksa sandalet/spor ayakkabı ile gelmeye çalışın

BİLİNMESİ GEREKENLER

 • Aktivitelerdeki video fotoğraf ücreti dahil DEĞİLDİR

 • Seçilen aktivitelerin sıralaması değişebilir. Siz paketi satın almaya karar verdiğiniz zaman aktivitelerin sırası ve günü ayarlanıp size bilgi verilecektir.

 • PAKET TURU SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZ TAKTİRDE %30 ÖN ÖDEME ALIYORUZ. GERİ KALANINI OTEL GİRİŞİNDE ÖDÜYORSUNUZ.

 • Satın aldıktan 3 gün içerisinde iptal ederseniz paranız geri iade edilir.

Ihr Ausbilder

bottom of page