top of page

О курсе

STANDART PAKET 4 (KONAKLAMALI)

Standart paket 4, Otelimizde 4 gece 5 gün konaklama dahil, ücretsiz kahvaltılı otelimizde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Standart paketimiz 4’deki aktivitelerimiz Tüplü Dalış, Atv Safari, Jeep Safari ve At turudur.

AT SAFARİ TURU (1. AKTİVİTE)

Kayaköy manzarası eşliğinde ormanda at safari turu yaklaşık 1.5 saat civarı sürmektedir. Profesyonel eğitmenler eşliğinde ufak bir bilgilendirmenin ardından tarihi ve doğası ile ünlü Kayaköy’de eğlencenin tadını çıkartacaksınız. Tamamen eğitimli ve dost canlısı olan atlarımız ile deneyimli veya deneyimsiz bütün biniciler için uygundur. Fethiye Kayaköy at safari turuna 7’den 70’e herkes rahatlıkla katılabilmektedir. İki etaptan oluşan at safari turumuz sırasında ilk etap biraz daha sakin ve yavaş geçerken, ikinci etapta arzu eden misafirlerimiz hızlı tempo ve atlarını koşturarak gerçekleştirebilmektedir.

 • yanınıza almanız gerekenler; Spor ayakkabı, Güneş gözlüğü ve Kişisel harcamalar için bir miktar para.


TÜPLÜ DALIŞ TURU (2. AKTİVİTE)

Akdenizin en iyi koyları ve adalarına sahip Fethiye Ölüdeniz'de tatilinizin en iyi aktivitelerin başında gelen dalış turu Özel bir yetenek, bilgi veya donanım gerektirmeyen Fethiye Su Altı Dalışı esnasında büyülü bir dünyanın kapılarından giriş yapılır. Her yaştan tatilcinin rahatlıkla katılabileceği bir aktivitedir. Su altında ekmek içi ile balıkları besleme şansını elde edersiniz. Bu esnada yapılacak profesyonel çekimler daha sonra sizler tarafından satın alınabilir. Mavi sularda su altını aktivitedeyiz ile keşfedeceksiniz.

 • Kişiye özel profesyonel eğitmen

 • Dalış öncesi eğitim

 • Yüzme bilmek şart değil!!

 • Sağlık sorunu olamayan 14 yaş üstü herkes dalış yapabilir.

 • 7 metre yasal dalış mesafesi

 • Fotoğraf video ücreti fiyata dahil DEĞİLDİR..


JEEP SAFARİ TURU (3. AKTİVİTE)

Jeep safari turumuz sabah saat 08:15- 08:30 civarı servisimizin sizi almasıyla başlıyor su savaşları ve eğlenceli müzikler eşliğinde saklıkente doğru gidiyoruz. Tur güzergahımız; Tlos Antik kenti, Yakapark, Gizlikent Şelalesi, Saklıkent Kanyonu ve Çamur Banyosudur. ilk durağımız olan Tlos antik kentidir, yakapark alabalık çiftliği (MOLA veriliyor dilerseniz çay, kahve içip yada gözleme yiyebilirsiniz. ücrete dahil DEĞİLDİR. ), Gizlikente varmadan yemek yiyoruz Fiyata dahildir.Gizlikent Şelalesi(zipline isteyen yapabilir), saklıkent kanyonu (rafting isteyen yapabilir), Gizlikent ve Saklıkentte buralarda serbest zamanımız oluyor. Daha sonra son durağımız olan Çamur Banyosuna geçiyoruz.

Güneşten korunmak için şapka, güneş gözlüğü, mayo ve yedek temiz çamaşır alınması ve kişisel harcamalar için bir miktar para alınması önerilir.


 • Fiyata dahil olanlar; Servis, Rehberlik, sigorta, 5 durak tur gezi ve öğle yemeği, aktivite sigortası fiyata dahildir.

 • Fiyata dahil olmayan; ekstra içecekler, Su tabancası(kira ücreti 50 tl), Zipline, rafting, Saklıkent Millipark girişi 13 tl, gizlikent millipark girişi 10 tl dir. Fotoğraf ve video ücreti dahil DEĞİLDİR.ATV SAFARİ TURU (4. AKTİVİTE)

Servisimiz sizi konakladığınız yerden alıyor. Kayaköy’deki orman içerisindeki pistimize vardığınızda Profesyonel eğitmenler eşliğinde önce size kısa bir bilgi ve eğitim veriliyor. daha sonra profesyonel eğitmenler eşliğinde turumuz başlıyor. Adrenalin dolu ATV Safari turu sırasında zorlu tepeleri aşacak, dere yataklarından geçecek, çamura batacaksınız. Motorlar 4 tekerlekli ve otomatik vitestir. Ehliyet ve tecrübe gerektirmez. atv turu toplamda 1.5 saat civarı sürüyor. Tek kişi yada çift olarak bir Atv’ye binebilirsiniz.

 • Sağlık sorunu olamayan 16 yaş üstü herkes tura katılabilir.

 • Fotoğraf video ücreti fiyata dahil değildir.


BİLİNMESİ GEREKENLER

 • Aktivitelerdeki video fotoğraf ücreti dahil DEĞİLDİR

 • Seçilen aktivitelerin sıralaması değişebilir. Siz paketi satın almaya karar verdiğiniz zaman aktivitelerin sırası ve günü ayarlanıp size bilgi verilecektir.

 • PAKET TURU SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZ TAKTİRDE %30 ÖN ÖDEME ALIYORUZ. GERİ KALANINI OTEL GİRİŞİNDE ÖDÜYORSUNUZ.

 • Satın aldıktan 3 gün içerisinde iptal ederseniz paranız geri iade edilir.Ваш инструктор

bottom of page