top of page

FETHİYE BÖLGESİNDEKİ TEKNE TURLARI


Fethiyede bulunan tekne turları 12 adalar, 6 adalar,Aile ve Korsan tekneleri, Private(Özel) günlük tekneler ve speed boatlar olarak bu başlıklarda inceleyebiliriz.

12 ADALAR FETHİYE TEKNE TURLARI

12 Adalar Fethiye Tekne turu nasıl olur?

Fethiye merkezden kordondan mavi sulara kalkış yapan teknelerimiz Katrancı, Yassıca adaları, Katrancı, Tavşan adası, Göcek adası, Kızıl Adaya uğrar hava koşullarına göre +1 koy daha eklenebilir. Bu duraklarda 1er saat yüzme molası verilir.

12 Adalar tekne turunda gidilen yerler?

Katrancı Adası; Kendi aracınız ile ulaşımı sağlayabileceğiniz bu Katracı koyu masmavi suyu ile zaman geçirmekten zevk alacaksınız.

Yassıca adası; Küçük küçük 12 ada bulunan denizde hepsinin ismine yassıca demiştir. Bu adalarda yürümek ve yüzmek size keyif verecektir. Öyle ki birtanesinin uç kısmında oluşan havuz çocuklar için eğlence kaynağı olacaktır.

Tersane adası; Tarihi kalıntılar olan bu adada eski Rum tarihi eserlerin bulunduğu adadır. Burada da 1 saatlik yüzme molanız olacak.

Kızıl ada; Denizi ile ve Adada bulunan beyaz fener yapıtı ile adadeta tablo gibi bir durağa gideceksiniz.

Son duraktan sonra Fethiye limanına tekrardan geri dönüş ile tur tamamlanır.
12 ADALAR FETHİYE KORSAN TEKNE TURLARI

Fethiye’de Korsan teknesi ya da aile teknelerimiz mecvuttur. Korsan teknemizin tur güzergahı Aile teknemizin tur güzergahı ile aynıdır. Teknelerimiz sabah 10:30 saatlerinde hareket eder akşamüstü 17 civarı geri dönüşü oluyor. Korsan teknemizin aile teknelerinden farkı korsanda yüksek seste müzik, Dj, köpük, dans gösterileri ile eğlencesi maksimum şekilde yaşayacaksınız.

6 ADALAR ÖLÜDENİZ TEKNE TURLARI

Tur güzergahı sabah saat 10:30 Ölüdenizden hareket eden teknemiz , Kelebekler vadisi, Akvaryum Koyu, St Nicholos Adası, Soğuk Su, Mavi mağara, Deve plajına uğradıktan sonra saat 17:00 civarı tekrardan Ölüdenize geliyor.

Kelebekler Vadisi; Denizi ve doğası ile büyüleyici olan bu yer isminden de tahmin edebileceğiniz gibi Kelebekler çeşitliliğininde fazla olmasından dolayı ziyaretçilerin ilgi odağı olmaktadır.

Akvaryum koyu; Mavinin bütün tonlarının bulunduğu berrak bir suda vakit geçirmeye doyamayacaksınız.

Soğuk Su; İsminden de anlaşılacağı üzere buz gibi serin suyu Fethiye sıcaklarında sizleri kendinize getirecek bir koy.

Deve plajı; Kara ulaşımı olmayan çok temiz ve küçük plajda keyifli vakit geçireceksiniz.

Mavi mağara; Dalışçıların gözdesi olan bu yer suyunun ışıltısı ile gözlerinizi kamaştıracak.

6 ADALAR ÖLÜDENİZ KORSAN TEKNESİ TURLARI

Ölüdeniz’de Korsan teknesi ya da aile teknelerimiz mecvuttur. Korsan teknemizin tur güzergahı Aile teknemizin tur güzergahı ile aynıdır. Teknelerimiz sabah 10:30 saatlerinde hareket eder akşamüstü 17 civarı geri dönüşü oluyor. Korsan teknemizin aile teknelerinden farkı korsanda yüksek seste müzik, Dj, köpük, dans gösterileri ile eğlencesi maksimum şekilde yaşayacaksınız.

FETHİYE ÖLÜDENİZ SPEED BOAT TURLARI

Sevidikleri ile kısa bir tekne turu yapmak isteyen misafirlerimizin tercih ettikleri ölüdeniz sürat tekneleri ile Mavi mağara, Kelebekler Vadisi, St Nicholas, Akvaryum koyu, soğuk su veya Deve plajlarından birkaç tanesine gidip sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Maksimum 5 misafir kapasiteli bölgeyi bilen tecrübeli kaptanlarımız ile sürat teknelerimiz günde iki sefer yapmaktadır.


2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Muğla iline bağlı Akdenizin batısında bulunan bu küçük ilçemizde Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, çalış, Kabak, Kıdrak gibi plajları ve koyları bulunduran ayrıca Af kule, Antik kentler, Amintas Mezarları

Adrenalin tutkunlarının en çok tercih ettikleri aktivitelerden biride Rafting turumuzdur. Fethiye Dalaman çayında yapılan bu tur sabah saat 9 civarı servisimizin sizleri alması ile başlıyor. Dalaman ç

Fethiyede bulunan bir diğer eğlenceli sporumuz at binmektir. Fethiye Kayaköyde yapılan At turu çocuklu büyüklü herkesin beğenisini toplamıştır. Ovacık/ Hisarönü ve Ölüdenizden servisimiz sizleri alabi

bottom of page